Članovi

VODSTVO

Sedak Monika Tajnica
Sedak Monika
Predsjednica
Sedak Mateja Blagajnica
Bartolin Mateja
Blagajnica
Sokolić Barbara
Intendantica
Sokolić Katarina Zamjenica intendantice
Sokolić Katarina
Zamjenica intendantice
Cerčić Mario Član Izvršnog odbora
Cerčić Mario
Član Izvršnog odbora
Habulin Mateja Članica Izvršnog odbora
Habulin Mateja
Tajnica

 

 

 


PREDŠKOLSKA FOLKLORNA SEKCIJA

Petreković Josipa
Petreković Josipa
Voditeljica

image-2bbd6076662a3d94e96a9b989f32a4d12362d2f62438179a95c95a9c64afbb95-V

Babić Bruna, Benčić Ivona, Benčić Petra, Bobinec Mia, Bobinec Sara, Bukvić Lorena, Bukvić Patricija, Gorup Lea, Kucelj Leonarda, Kudelić Karla, Lihtar Ivan, Lihtar Lana, Macan Ana, Malečić Maja Lena, Malečić Nika, Petanjek  Vida, Petanjek Viktorija, Varga Aleksandar


DJEČJA FOLKLORNA SEKCIJA

Petreković Josipa
Petreković Josipa
Voditeljica

image-6529361cf77e94ff7703551178b8a431a4b8eb1b19eef2b7038c7de944a9de1f-V

Benčić Karla, Benko Matea, Benko Petra, Čehulić Niko, Čižmek Lara, Ded Lana, Ferek Paulina, Ferek Sabina, Galunić Lana, Habulin Josip, Herceg Ivana, Kucelj Leonardo, Kudelić Lana, Kudelić Noa, Macan Eva, Parlaj Jana, Posarić Paula, Rukljač Nikolina, Sedak-Benčić Ana, Sedak-Benčić Ema, Sedak-Benčić Ivan


MLAĐA FOLKLORNA SEKCIJA

Sedak Monika
Sedak Monika
Voditeljica
Sokolić Katarina
Sokolić Katarina
Zamjena voditeljici

Bačun Josipa, Čehulić Dino, Ferek Irina, Horvat Helena, Macan Marta, Malečić Monika, Mutak Mihaela, Rukljač Iva, Sedak Ana, Sedak-Benčić Lea, Tuškan-Hepak Vedrana, Završki Laura


STARIJA FOLKLORNA SEKCIJA

logo Gluščić Matej

Pjevni i plesni voditelj

Bartolin Mateja
Bartolin Mateja
Benčić Goran
Benčić Goran
logo
Bobinec Robert
Cerčić Mario
Cerčić Mario
logo
Čehulić-Mezak Lana

 

 

Frigula Marta
Habulin Božidar
Habulin Božidar
Habulin Mateja
Habulin Mateja
Herceg Ivana
Herceg Ivana
Herceg Zlatko
Herceg Zlatko
Kolarić Martina
Kolarić Martina
Kos Maja
Kos Maja
Lihtar Tomislav
Lihtar Tomislav
Petreković Josipa
Petreković Josipa
Plašć Manuel

 

logo
Sedak Matija
Sedak Monika
Sedak Monika
Sedak Robert
Sedak Robert
Sokolić Anamarija
Sokolić Anamarija
Sokolić Barbara
Sokolić Barbara
Sokolić Katarina
Sokolić Katarina
Sokolić Marko
Sokolić Marko

 

 

 

 

 

 

 


TAMBURAŠKA SEKCIJA

Rožanković Danijel
Rožanković Danijel
voditelj

Mlađi tamburaši

Benčić Marin, Ferek Juraj, Mutak Denis, Parlaj Jana, Sedlar Marko, Stanić Karlo, Stužić Blaž, Stužić Lovro, Tuškan Marko, Žučko Martin


STARIJI TAMBURAŠI:

Stariji tamburaši

Bartolin Leon, Belužić Andreas, Čehulić Karlo, Marković Davor, Mendek Nikola, Sedak Dinko


PODUPIRAJUĆI ČLANOVI U 2017. GODINI

Bartolin Leon, Belužić Andreas, Benčić Valentina, Bobinec Jelena, Čehulić Dragica, Čehulić Ivica, Čehulić Karlo, Čehulić Martina, Čehulić-Đurđević Tajna, Ded Dubravka, Ded Josip, Dumbović Darinka, Dumbović Mirjana, Dumbović Roman, Ferek Juraj, Herceg Ivan, Herceg Zlatko, Kadoić Nikola, Lihtar Juraj, Marković Marina, Sedak Dario, Sedak Robert, Sedak Zvjezdana, Sedak – Benčić Stjepan, Sedak – Benčić Zvonko, Sokolić Stjepan, Spevec Petar, Varga Damir, Žučko Neven