Druženje sa Svetim Nikolom

U utorak, 06. prosinca naši su mališani razveselili Svetog Nikolu pjesmama i igrama, a on ih je nagradio prigodnim poklonima. Našim najmlađima – članovima predškolske i dječje folklorne sekcije u plesu i pjesmi pridružili su se polaznici Igraonice DND Mače.

Društvo „Naša Djeca“ Mače već dugi niz godina organizira druženje predškolske djece (1-6 godina) sa Sv. Nikolom na kojem djecu razvesele prigodnim poklonima, a socijalno ugroženu djecu daruju prigodnim paketom. Hvala im što smo i ove godine bili dio ove lijepe priče.

Čestitamo našim mališanima i njihovoj voditeljici Josipi Petreković!

Foto: Monika Sedak Foto: Vesna Petanjek Foto: Monika Sedak Foto: Monika Sedak Foto: Vesna Petanjek Foto: Vesna Petanjek Foto: Monika Sedak Foto: Monika Sedak Foto: Vesna Petanjek