20 godina Limene glazbe DVD-a Mače

U subotu, 15. listopada članovi starije folklorne sekcije našeg Društva nastupili su na domaćoj lokaciji. Uveličali su svečani koncert održan povodom 20. obljetnice osnutka Limene glazbe DVD-a Mače. Domaćinima su se pridružili članovi Limene glazbe Bedekovčina, a na pozornici su se izmjenjivali i drugi gosti. Osim naših KUD-ovaca nastupila je Ženska vokalna grupa „Kajda“, Mačanske mažoretkinje „Alina“ te solisti Radek Brodarec, Kristijan Tuškan i naša folklorašica, Ivana Herceg.

Čestitke našim „limenjacima“ na okrugloj brojci! Želimo im još puno godina uspješnog muziciranja uz što više zajedničkih koncerata.