“Ljubav djeci prije svega”

Pod geslom „Ljubav djeci prije svega“ obilježen je Dječji tjedan u našoj Općini koja s ponosom nosi titulu Općina – prijatelj djece. U petak, 07. listopada održana je posljednja aktivnost u koju se uključilo i naše Društvo. Naši najmlađi, članovi predškolske folklorne sekcije, sudjelovali su u u kulturno-umjetničkom programu kojeg je organiziralo Društvo „Naša djeca“ Mače, a kojim je ujedno proslavljen i 15. rođendan Igraonice.

Uz igru, ples, pjesmu i iskren smijeh najmlađi su nas podsjetili na prave vrijednosti! Hvala im!